Kalite Politikamız
Katılımcı bir yönetim anlayışıyla Avrupa Birliği kalite standartlarında Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak;
1. Hasta ve hasta yakınları ile çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak.
2. Hizmet verdiğimiz bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
3. Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, tüm çalışanların deneyim, emek, bilgi, duygu ve düşüncelerini değerlendirmek ve güler yüzlü, yetenekli, bilgili ve deneyimli ekiplerimiz ile güvenilir sağlık hizmeti sunmak.
4. Çağdaş teknolojiyi, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Misyonumuz
Tıbbı etik ilkelerden asla taviz vermeden, dünya standartları seviyesinde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; katılımcı yönetim anlayışı ve seçkin kadrosu ile hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, çağın gerektirdiği hizmeti verebilmek için en gelişmiş tıbbi cihazları ve tedavi yöntemlerini kullanıp sektörde öncü uygulamalarla fark oluşturarak sağlık alanında marka olmak, en üst seviyede sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz
Güncel sağlık standartlarında, sürekli gelişmeyi bilgi ve teknolojisini yenilemeyi ön gören kalite anlayışı ile güvenle anılan referans bir hastane olmak, bugün ve gelecekteki en iyi sağlık hizmetini sunmak düşüncesinde, etkin verimli çalışma sistemi ile hasta ve hastane çalışanları arasındaki iletişimi daha etkin kılarak mükemmeliyet odaklı güler yüzlü hizmet vermek ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
• Dürüstlük
• Liderlik
• Takım çalışması
• Hasta ve çalışan memnuniyeti
• Mükemmellik

  • Özel Ruha Academia Hastanesi Bize Ulaşın

%d blogcu bunu beğendi: