Günlük arşiv Eylül 15, 2019

ileAcademia Hastanesi

Şanlıurfa Özel Göz Hastanesi Doktorları

Şanlıurfa Özel Hastaneler Göz Hastalıkları hizmeti verirken yüksek kalitede cihazları kullanmayı ihmal ediyorlar oysa özel academia hastanesi göz doktoru profesör doktor Mustafa Güzey amerikada getirdiği özel cihazlar sayesinde hastalarına daha iyi hizmet veriyorlar ameliyatlar ağrısız ve kısa sürece gerçekleşiyor bu konuda şanlıurfa en iyi hizmet veren hastane olarak kaliteli hizmet vermeyi ihmal etmiyoruz

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Total: 9 Average: 4.9]
ileAcademia Hastanesi

Academia Hastanesi Sağlıklı Beslenme

Denge her şeydir: Günlük ne kadar kalori almanız gerektiğini öğrenin. İdeal kiloda kalmanızın tek yolu yediğiniz besinlerden aldığınız kalori ile harcadığınız enerjinin birbirine eşit olmasıdır. Denge her şeydir! Gerektiğinde bir diyetisyenden yardım alın. hastane ortamında daha kaliteli hizmetler alabilirsiniz

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Total: 6 Average: 5]
ileAcademia Hastanesi

Benim Hastanem

Benim Hastanem adlı yazamız’da hastanemizin kalitesine biraz yer vermek istiyorum, hastanemiz güler yüzlü çalışanları ile bir adım daha atmak adına dikkatli davranış içerisinde bulunmaktadır. Öncelik hijen temizlik konusu en hassas olduğumuz konu hasta karşılamada buna ek olarak düzenli davranış biçimi yayınlamak’tayız, hastanemiz uzman ekibi seçiminde hassasiyet göstermektedir.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Total: 8 Average: 5]
ileAcademia Hastanesi

Özel Hastaneler Sağlık Çalışanı

asta ve sağlık çalışanı güvenliğini tanımlama, konunun sağlıkla ilgili tarafının yanında sosyal ve ekonomik etkilerine de dikkat çekerek hasta ve sağlık çalışanı güvenliğinin önemi ile ilgili farkındalık ve bilinç oluşturma.
Ulusal Standartların Belirlenmesi
Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu’nda gerçekleştirilecek işbirlikleri sayesinde farklı paydaşların katılımı ile yapılacak çalışmalarla ulusal standartların belirlenmesi, konuyla ilgili referans olabilecek rehber ve kitapçık yayınlanması.
Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilir önleme ve koruma politikalarının hayata geçirilmesi.
Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Eğitimleri
Konuya ilişkin eğitim paketi hazırlanması, uygulanması ve yaygınlaştırılması.
Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Mevzuatı
Tüm bu çalışmaların sonunda belirlenen standartların mevzuata dönüştürülmesi.
Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platform

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Total: 6 Average: 5]
%d blogcu bunu beğendi: